Vanlıoğlu İnşaat Mimarlık Gayrimenkul Taahhüt

VANLIOĞLU İNŞAAT

Grup şirketimizin bünyesinde 1994 yılında kurulmuş olan zirve inşaat taahhüt sanayi ve ticaret anonim şirketi ve  1997 yılında kurulan sitre inşaat tekstil sanayi ve ticaret limited şirketi bulunmaktadır. 2003-2008 yılları arasında ASKON üyesi de olan  şirketlerimiz Kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektöründe çeşitli alanlarda sayısız projeyi hayata geçirmiştir. Beyoğlu Pendik,Bağcılar ,Kağıthane,Üsküdar ilçelerinde yüzlerce sokakta yol ve çevre düzenleme işleri , elliye yakın park yapım işlerini gerçekleştiren şirketlerimiz Beyoğlu ilçesinde  sosyal amaçlı semt konaklarını da yaparak vizyonunu genişletmiştir. 2003-2009 yılları arasında deneyimli kadrosuyla 100 den fazla  konutun anahtar teslimini gerçekleştiren  ve Beykoz ilçesinde-Yalova ilinde çeşitli villa tipi evler inşaa eden şirketlerimiz ,  konut sektöründe 15 yıllık tecrübesiyle öncü konumunu sürdürmektedir .
 
 Ürettiği konutlarda rahatlığı, ergonomiyi öne çıkaran şirketlerimiz , referansları ile hep daha iyisini yapmayı taahhüt eder.
 Beyoğlunda; Altınboynuz olarak bilinen, tarihi bir  yarımada içerisinde : Haliç-Pierloti-Minyatürk üçgeninde , yapacağımız konut projesiyle, inşaat sektörüne damga vurmayı hedef olarak belirleyen şirketlerimiz  bu eşsiz manzaraya yakışır nitelikteki konutları çok yakında sizlere sunacaktır.